Žebřiny S Příslušenstvím Benchk 412 Benchk

Žebřiny S Příslušenstvím Benchk 412

10990 Kč
12990 Kč

Žebřiny S Příslušenstvím Benchk 412 od producenta Benchk - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 12990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Benchk

Žebřiny s kovovým rámem a dřevěnými příčkami, kovová hrazda, dřevo ručně ošetřeno olejem pro dokonalé vlastnosti, gymnastické kruhy a houpačka pro děti, pevná konstrukce, kotvení do zdi nebo ke stropu.. Žebřiny BenchK 412 představují jedinečnou kombinaci dvou materiálů - kovu a dřeva. Z každého si vzaly ty nejlepší vlastnosti. Kovové stojny zaručují perfektní stabilitu, vysokou pevnost a maximální odolnost. Oválné bukové příčky s profilem 30 x 40 mm zase poskytují dokonalý grip a jsou příjemné na dotek. To i díky inovovaným technologiím. Dřevo není lakované, ale je při zpracování ručně napuštěno olejem. Nehrozí tak loupání laku a prodlužuje se životnost žebřin. Designově jsou žebřiny promyšleny do posledního detailu. Žebřiny BenchK 412 tak nejsou jen sportovním náčiním, ale i plnohodnotným a stylovým doplňkem do domácnosti.

Ribstole BenchK 412 jsou určeny pro domácí tělesná cvičení. Jsou ideální ke zvýšení fyzické aktivity, posilování svalstva a rozvíjení koordinace. Tyto žebřiny jsou doplněny o kovovou hrazdu. Díky té budete moci posílit veškeré svaly horní části těla - paže, prsa i záda. Děti ocení další doplňky, které naleznete v balení - gymnastické kruhy s pevnými nastavitelnými popruhy a závěsnou houpačku.

Žebřiny BenchK 412 mají konstrukci kotvící se do stěny nebo je můžete díky unikátní technologii zapřít o strop a upevnit tak bez vrtání. Pokud hledáte univerzální nástroj na domácí posílení celého těla, žebřiny s hrazdou jsou pro Vás skvělou volbou.

Žebřiny jsou skvělým univerzálním cvičebním nástrojem, variabilitu cviků lze však dále rozšířit pomocí různého příslušenství.

Díky pevné kovové hrazdě efektivně posílíte zádové svalstvo a ostatní svaly horní poloviny těla. Pro usnadnění těchto cviků lze využít gumové pásy. Ty poskytují odpor, snižují zvedanou hmotnost, a tím pádem si s těmito náročnými cviky poradí i úplní začátečníci. Pokud se Vám naopak zdají tyto cviky příliš jednoduché, dokonale poslouží zátěže na tělo.

 

 

Dalším výborným doplňkem je oblíbený MultiTrainer. Ten snadno přichytíte k některé z příček nebo ke hrazdě a otevřou se Vám další možnosti k posílení svalstva celého těla vlastní vahou. Disponuje minimálními rozměry, vysokou nosností a širokými možnostmi nastavení délky. 

 

 

Stejně jednoduše připevníte i tyč na cvičení či expandéry. Tyto posilovací pomůcky fungují na principu odporu a díky naší široké nabídce si jednoduše zvolíte obtížnost cvičení. Vhodné jsou i pro protahování, nápravu poruch svalové koordinace nebo rekonvalescenci po zraněních.
 

Mnozí z Vás jistě ocení možnost rozšíření o lavici, která umožní zacvičit si s činkami vleže, je vhodná pro leh-sedy a je možné ji také nastavit jako šikmou. Zakupte některý z těchto doplňků a využijte své nové žebřiny naplno.

 

 Technický popis:

kvalitní žebřiny v kombinaci kovu a dřeva
kovová hrazda s několika možnostmi úchopu
gymnastické kruhy s nastavitelnými popruhy
závěsná houpačka
8 oválných příček
připevnění ke zdi
možnost připevnění ke stropu (výška místnosti 240 - 275 cm)
možnost připevnění doplňků
snadná údržba
jednoduchá a rychlá montáž
krytky šroubů
výška žebřin: 230 - 240 cm
šířka žebřin: 67 cm
nosnost žebřin: 150 kg
nosnost hrazdy: 120 kg
nosnost příslušenství: 80 kg
profil příček: š30 x v40 mm
profil rámu: 40 x 50 mm
hmotnost: 29 kg
dodáváno v rozloženém stavu
montážní prvky pro přichycení ke stěně nejsou součástí balení

Žebřiny S Příslušenstvím Benchk 412 - další informace

  • Název: Žebřiny S Příslušenstvím Benchk 412
  • Cena: 12990 Kč
  • Výrobce: Benchk
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce