Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution Ls Kryptonite

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution Ls

 Kč
1990 Kč

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution Ls od oblíbené značky Kryptonite - toto zboží zakoupíte po zlevnění za 1990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad pět tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 720018002147
Do obchodu

Popis

Kryptonite

Špičkový zámek s vysokou úrovní ochrany, tvrzená ocel s průměrem 14 mm, včetně držáku na rám, po registraci produktu rok pojištění kola proti krádeži zdarma.. Zámek na kolo Kryptonite Evolution LS je špičkový zámek ve stylu podkovy, který se stane velkou překážkou pro každého zloděje. O to se stará především tvrzená MAX-PERFORMANCE ocel o průměru 14 mm. Patentovaná "pass-thru" konstrukce dodává zámku zvýšenou ochranu před různými druhy útoků. Posuvný ochranný kryt chrání hlavu zámku před vnikem nečistot a prodlužuje jeho životnost. Díky těmto vlastnostem Kryptonite udělil zámku hodnocení úrovně ochrany 8/10. Dle doporučení tak můžete uzamčené kolo nechat bez dozoru stát celý den ve větším městě nebo i přes noc ve městě menším.

Spolu se zámkem na kolo Kryptonite Evolution LS obdržíte i praktický držák na rám kola. Součástí balení je sada 3 klíčů, jeden z nich s LED diodou. Díky programu Key Safe vám výrobce při ztrátě klíčů zašle pár náhradních standardních klíčů zdarma (nutná registrace). Nákupem tohoto zámku a následnou registrací zároveň získáte rok pojištění proti krádeži ZDARMA. Pokud bude zámek překonán, pojistka vám nahradí ztrátu až do hodnoty 2700 €. Registraci a podrobné podmínky najdete na stránkách výrobce.Technický popis:

tvrzená ocel s průměrem 14 mm
patentovaná konstrukce pro zvýšenou ochranu
držák na rám
posuvný ochranný kryt chránící hlavu zámku
sada 3 klíčů (jeden s LED diodou)
rok pojištění kola proti krádeži zdarma po registraci produktu
program Key Safe - zaslání náhradního páru klíčů při ztrátě
rozměry zámku: 29,2 x 10,2 cm
hmotnost: 1,75 kg

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution Ls - další informace

  • Název: Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution Ls
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: Kryptonite
  • EAN: 720018002147
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce