Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain Kryptonite

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain

 Kč
2799 Kč

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain od značky Kryptonite - tento produkt posíláme za hustou cenu 2799 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 720018000815
Do obchodu

Popis

Kryptonite

Špičkový zámek s vysokou úrovní ochrany, silný řetěz z manganové oceli, odolný nylonový návlek, po registraci produktu rok pojištění kola proti krádeži zdarma.. Zámek na kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain je špičkový zámek, který vašeho dvoukolového miláčka bezpečně ochrání před nenechavýma rukama zlodějů. Základ zámku tvoří šestihranný, 10 mm silný řetěz ze 3T manganové oceli. Přidání manganu do slitiny oceli zvyšuje odolnost řetězu, jeho trvanlivost a jeho tvrdost bez zvýšení křehkosti.

Patentovaný systém upevňuje řetěz přímo k zamykacímu mechanismu, což zvyšuje bezpečnost zámku. Odpadá totiž slabý článek, který by zloděj mohl snadno překonat. Díky těmto vlastnostem Kryptonite udělil zámku hodnocení úrovně ochrany 8/10. Dle doporučení tak můžete uzamčené kolo nechat bez dozoru stát celý den ve větším městě nebo i přes noc ve městě menším.

Nylonový návlek chrání zámek na kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain před vlivy počasí a zároveň rám kola před poškrábáním. Posuvný ochranný kryt chrání hlavu zámku před vnikem nečistot a prodlužuje jeho životnost. Součástí balení je sada 3 klíčů, jeden z nich s LED diodou. Díky programu Key Safe vám výrobce při ztrátě klíčů zašle pár náhradních standardních klíčů zdarma (nutná registrace).

Nákupem tohoto zámku a následnou registrací zároveň získáte rok pojištění proti krádeži ZDARMA. Pokud bude zámek překonán, pojistka vám nahradí ztrátu až do hodnoty 2700 €. Registraci a podrobné podmínky najdete na stránkách výrobce.Technický popis:

10 mm silný řetěz z manganové oceli
šestihranné články řetězu
patentovaný design upevnění řetězu k zamykacímu mechanismu
patentovaná vyztužená hlava zámku odolná vůči provrtání
odolný nylonový návlek chránící řetěz
posuvný ochranný kryt chránící hlavu zámku
sada 3 klíčů (jeden s LED diodou)
rok pojištění kola proti krádeži zdarma po registraci produktu
program Key Safe - zaslání náhradního páru klíčů při ztrátě
délka řetězu: 160 cm
hmotnost: 4,4 kg

Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain - další informace

  • Název: Zámek Na Kolo Kryptonite Evolution 1016 Integrated Chain
  • Cena: 2799 Kč
  • Výrobce: Kryptonite
  • EAN: 720018000815
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce