Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare S Insportline

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare S

1690 Kč
1890 Kč

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare S originální od labelu Insportline - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 1890 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naplníte-li košík zbožím nad pět tisíc, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8596084079107
Do obchodu

Popis

Insportline

Všestranný vak pro posilování, plnitelný vodou, 4 pevné úchopy pro velké množství cviků, odolný materiál, vhodný i pro crosstraining či kruhové tréninky.. Vodní posilovací vak inSPORTline Tansare S je skvělou posilovací pomůckou všude tam, kde je přístup k vodě. Tento posilovací vak se na rozdíl od ostatních neplní pískem či řezankou, ale vodou. To umožňuje snadné přenášení a skladování prázdného vaku bez nutnosti přepravovat celou hmotnost naplněného vaku. Posilovací vak je ideálním prostředkem pro zvýšení síly, rychlosti, vytrvalosti, ale i dynamiky a výbušné síly. Při tréninku jej díky jeho komplexnosti využijí profesionálové napříč všemi sportovními odvětvími, ale i rekreační sportovci. Výborně se osvědčuje i při balančních cvičeních. Při cvičení se voda uvnitř přelevá a dochází ke změnám těžiště. Je tak nutné více zapojit stabilizační svalstvo a trénink je intenzivnější.

Posilovací vak inSPORTline Tansare S je vyroben z velmi pevného PVC materiálu se silnou stěnou. Napouštění a vypouštění je řešeno pomocí uzavíratelného ventilu, který je rovněž opatřen krytkou s jistícím provázkem. K dispozici jsou 4 pevná neoprenová madla, se kterými lze provádět většinu myslitelných cviků. Díky těmto vlastnostem nachází vodní posilovací vak inSPORTline Tansare S využití nejen při workoutech, ale i při kruhových trénincích, cvičeních s vlastní hmotností a dalších disciplínách a sportovních odvětvích.Technický popis:

unikátní vak pro posilování plnitelný vodou
efektivní pomůcka pro zvýšení síly, dynamiky a výbušnosti
4 pohodlné úchopy pro širokou škálu cviků
odolný materiál
pevné švy vaku i úchopů
jednoduché plnění i vylévání pomocí ventilu s krytkou
krytka ventilu je jištěna proti ztracení šňůrkou
vhodný pro dřepování, výpady, mrtvý tah, tlaky a další cviky
vhodný pro crosstraining či kruhový trénink
hmotnost prázdného vaku: 1,1 kg
maximální hmotnost: 26,1 kg (25 l vody)
průměr: 20 cm
délka: 85 cm
materiál vaku: PVC
materiál úchopů: neopren
výplň: voda
pumpička pro dotlakování vaku vzduchem součástí balení

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare S - další informace

  • Název: Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare S
  • Cena: 1890 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084079107
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce