Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare L Insportline

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare L

1890 Kč
2190 Kč

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare L od společnosti Insportline - tento artikl je tady pro vás s výjimečnou slevou za 2190 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 5000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8596084079091
Do obchodu

Popis

Insportline

Všestranný vak pro posilování, plnitelný vodou, 4 pevné úchopy pro velké množství cviků, odolný materiál, vhodný i pro crosstraining či kruhové tréninky.. Vodní posilovací vak inSPORTline Tansare L je skvělou posilovací pomůckou všude tam, kde je přístup k vodě. Tento posilovací vak se na rozdíl od ostatních neplní pískem či řezankou, ale vodou. To umožňuje snadné přenášení a skladování prázdného vaku bez nutnosti přepravovat celou hmotnost naplněného vaku. Posilovací vak je ideálním prostředkem pro zvýšení síly, rychlosti, vytrvalosti, ale i dynamiky a výbušné síly. Při tréninku jej díky jeho komplexnosti využijí profesionálové napříč všemi sportovními odvětvími, ale i rekreační sportovci. Výborně se osvědčuje i při balančních cvičeních. Při cvičení se voda uvnitř přelevá a dochází ke změnám těžiště. Je tak nutné více zapojit stabilizační svalstvo a trénink je intenzivnější.

Posilovací vak inSPORTline Tansare L je vyroben z velmi pevného PVC materiálu se silnou stěnou. Napouštění a vypouštění je řešeno pomocí uzavíratelného ventilu, který je rovněž opatřen krytkou s jistícím provázkem. K dispozici jsou 4 pevná neoprenová madla, se kterými lze provádět většinu myslitelných cviků. Díky těmto vlastnostem nachází vodní posilovací vak inSPORTline Tansare L využití nejen při workoutech, ale i při kruhových trénincích, cvičeních s vlastní hmotností a dalších disciplínách a sportovních odvětvích.Technický popis:

unikátní vak pro posilování plnitelný vodou
efektivní pomůcka pro zvýšení síly, dynamiky a výbušnosti
4 pohodlné úchopy pro širokou škálu cviků
odolný materiál
pevné švy vaku i úchopů
jednoduché plnění i vylévání pomocí ventilu s krytkou
krytka ventilu je jištěna proti ztracení šňůrkou
vhodný pro dřepování, výpady, mrtvý tah, tlaky a další cviky
vhodný pro crosstraining či kruhový trénink
hmotnost prázdného vaku: 1,4 kg
maximální hmotnost: 51,4 kg (50 l vody)
průměr: 40 cm
délka: 75 cm
materiál vaku: PVC
materiál úchopů: neopren
výplň: voda
pumpička pro dotlakování vaku vzduchem součástí balení

Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare L - další informace

  • Název: Vodní Posilovací Vak Insportline Tansare L
  • Cena: 2190 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084079091
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce