Suunto Gps Pod Suunto

Suunto Gps Pod

2790 Kč
4590 Kč

Suunto Gps Pod pocházející od značky Suunto - toto zboží si můžete koupit za téměř velkoobchodní cenu 4590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 5000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 6417084126917
Do obchodu

Popis

SUUNTO

Suunto GPS POD - měření systému dle satelitního systému GPS.. Suunto GPS Pod je špičkový doplněk ke sporttesterům Suunto M5, T3d, T4d aT6d pro měření pohybu dle satelitního systému (Global Positioning System, GPS) dovoluje použití GPS PODu pro jakékoli outdoorové aktivity, kdy chcete sledovat svou rychlost a překonanou vzdálenost, včetně turistiky, cyklistiky, běhu na lyžích, jízdy na kolečkových bruslích či třeba jízdě na kajaku.

GPS POD je vodotěsný do 1 m a je kompatibilní se Suunto M5, T3, T4 a T6. Funguje po stisknutí tlačítka a zelené světlo značí příjem satelitního signálu. Můžete jej připevnit na paži ve speciálním pouzdře, které je součástí balení, vložit jej do kapsy, nebo jej připevnit na batoh.Základní vlastnosti:

jednoduché ovládání – 1 knoflík, 1 funkce
jednoduché připevnění na paži či jakýkoli popruh
dodáván včetně pouzdra
hmotnost pouhých 72 g
kódovaný ANT přenos signálu - bez rušení
baterie vyměnitelná uživatelem

Suunto Gps Pod - další informace

  • Název: Suunto Gps Pod
  • Cena: 4590 Kč
  • Výrobce: Suunto
  • EAN: 6417084126917
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce