Sportovní Hodinky Polar Vantage M Černá + Červený Řemínek Polar

Sportovní Hodinky Polar Vantage M Černá + Červený Řemínek

6190 Kč
7390 Kč

Sportovní Hodinky Polar Vantage M Černá + Červený Řemínek od kvalitního výrobce Polar - tento artikl je tady pro vás za úžasnou cenu 7390 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 725882054308
Do obchodu

Popis

POLAR

Multisportovní chytré hodinky s náhradním řemínkem, GPS, snímání tepové frekvence ze zápěstí, hodnocení zátěže během tréninku, voděodolné, 130+ sportovních programů.. Sportovní hodinky POLAR Vantage M jsou kvalitní víceúčelové hodinky s GPS a špičkovým optickým senzorem, které nabízejí ty nejmodernější funkce pro dlouhodobé monitorování a zlepšení vašich tréninků. Tento model s sebou navíc přináší náhradní řemínek zdarma v červené barvě. Vantage M jsou cíleny na uživatele, kteří sportují zaujatě a pravidelně, ale obejdou se bez těch nejsložitějších funkcí a profesionálních vychytávek. I tak ale budete mít k dispozici ty nejnovější technologie vyvinuté finským specializovaným výrobcem Polar. Tou nejdůležitější inovací je senzor tepové frekvence na zápěstí využívající technologii Polar Precision PrimeTM, který nově využívá čtyři dotykové body. Díky těm zařízení zaznamená pohyby zápěstí pod senzorem a výsledné měření je tak mnohem přesnější, i během náročného tréninku. Od měření tepové frekvence se odvíjí téměř všechny další funkce modelu Vantage M, včetně monitorování celodenní aktivity i spánku, vyhodnocení vašich tréninků a využití specifických programů až pro 130 různých sportů.

Další výhodou sportovních hodinek POLAR Vantage M je nová funkce Training Load ProTM, která zpracovává naměřenou tepovou frekvenci s ohledem na vaše fyzické parametry a pocit vytížení při tréninku. Zjišťuje tak, jak moc tréninky zatěžují váš kardiovaskulární systém a pomáhá vám najít rovnováhu mezi odpočinkem a různými typy tréninku. Díky této funkci vám hodinky mohou ukázat, jak je váš trénink účinný a jakým způsobem ovlivňuje váš výkon.

Jako všechny chytré hodinky, POLAR Vantage M jsou funkčně spojené se speciální aplikací, konkrétně aplikací Polar Flow. Zde můžete sledovat svůj pokrok v průběhu času, zobrazit si přehled všech minulých tréninků a naplánovat si tak budoucí sportování na míru. Monitorování celodenní aktivity zahrnuje počítání ušlých kroků, uražené vzdálenosti nebo spálených kalorií. Aplikace tato data vyhodnotí a nabídne vám individuální cíle do budoucna.

Kompaktní a velmi lehké tělo přístroje skrývá výkonnou baterii, která vydrží až 30 hodin při trvalém použití nejpřesnějšího zaznamenávání GPS i optického senzoru. Při standardním každodenním použití tedy baterie vydrží až týden a v pohotovostním režimu až neuvěřitelných 30 dní. Barevný displej je dobře viditelný z každého úhlu a ovládá se pomocí pěti tlačítek po obvodu ciferníku. Řemínky sportovních hodinek POLAR Vantage M lze jednoduše odejmout a vyměnit za nové. Řemínky jsou prodyšné a vyrobené z odolného flexibilního materiálu ideálního pro sportování.Technický popis:

integrovaná GPS s GLONASS (měření vzdálenosti, rychlosti, převýšení a záznam dráhy, bez vizuální navigace)
špičkový optický snímač tepové frekvence ze zápěstí Polar Precision PrimeTM se senzory dotyku
Training Load ProTM – komplexní přehled o vytížení při tréninku, dopadu na kardiovaskulární systém a analýza výkonu
náhradní řemínek v červené barvě součástí balení
monitorování denní aktivity
monitorování spánku Sleep PlusTM
nepřetržité monitorování tepové frekvence
chytré měření počtu spálených kalorií
tréninkové profily pro více než 130 různých sportů
speciální funkce pro plavání – styl, vzdálenost, počet temp, odpočinek
měření běžeckého indexu VO2max
možnost nastavení připojení až 3 jízdních kol s kompatibilním senzorem
budík
barevný displej
kompatibilní s Bluetooth hrudními pásy Polar
vyměnitelný řemínek
upozornění z telefonu - notifikace o příchozích hovorech, zprávách, e-mailech a událostech v kalendáři
využití aplikace Polar Flow
velikost displeje: 1.2"
rozlišení displeje: 240x240 px
jazyk rozhraní: čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, italština, polština, ruština, nizozemština, norština, švédština, finština, dánština, turečtina, indonéština
baterie: 230 mAh Li-pol
výdrž baterie: 30 h (nepřetržité použití GPS s jednosekundovou přesností měření), 1 týden při standardním každodenním použití v rámci tréninku, 30 dní v pohotovostním režimu (monitorování denní aktivity)
kompatibilita: Bluetooth BLE
voděodolnost: 30 m
velikost: M/L (obvod zápěstí 14–21 cm)
rozměry: 46 x 46 x 12,5 mm
hmotnost: 45 g

 

Funkce GPS:

sledování rychlosti (km/h) nebo tempa – nastavení cílové hodnoty, zobrazení aktuální, průměrné a maximální hodnoty
měření překonané vzdálenosti (km) – tréninková vzdálenost (překonaná vzdálenost v rámci jednoho tréninku), okruhová vzdálenost (vzdálenost jednoho okruhu)
výškoměr – určení aktuální výšky a souvisejících údajů, zobrazení stoupání a klesání v metrech

 

Training Load ProTM:

dle naměřených údajů a tělesných hodnot určuje tréninkové vytížení
monitoruje zátěž kardiovaskulárního systému (Cardio Load)
zohledňuje, jak vytíženě se při tréninku cítíte (Subjective Load)
při použití samostatného senzoru pro běhání nebo jízdu na kole naměří také tréninkov

Sportovní Hodinky Polar Vantage M Černá + Červený Řemínek - další informace

  • Název: Sportovní Hodinky Polar Vantage M Černá + Červený Řemínek
  • Cena: 7390 Kč
  • Výrobce: Polar
  • EAN: 725882054308
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce