Sada Nastavitelných Překážek Insportline Unihurd Insportline

Sada Nastavitelných Překážek Insportline Unihurd

2090 Kč
2390 Kč

Sada Nastavitelných Překážek Insportline Unihurd s proslulou značkou Insportline - tento hit získáte za jedinečnou cenu 2390 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 5000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8596084076144
Do obchodu

Popis

Insportline

Plynulé nastavení výšky, automatický návrat do vzpřímené polohy po převrhnutí, vhodné i pro výcvik psů a agility, praktická taška pro přenášení.. Sada nastavitelných překážek inSPORTline Unihurd je vhodná k používání u široké škály tréninků. Jedna nebo více překážek se převážně využívají k rozvoji explosivní (výbušné) síly a vytrvalosti. Tréninkové překážky ocení jak rekreační či profesionální sportovci, tak trenéři, kteří trénují své svěřence. Překážky jsou také často používány jako součást kruhového tréninku, který se stává poslední dobou stále oblíbenější. Výšku překážek je možné plynule nastavit v rozmezí 18 - 30 cm.

Výhodou těchto překážek je to, že se nikdy nepřevrhnou. Gumové základny ve tvaru kruhu jsou vyváženy tak, aby se při vychýlení rychle vrátily do původní vzpřímené polohy. I díky tomu jsou nastavitelné překážky inSPORTline Unihurd vhodné i pro výcvik psů a agility. Překážky jsou opravdu univerzální. Využijete je jak venku, tak uvnitř v tělocvičnách na různých umělých površích. Součástí balení je praktická taška s popruhem pro pohodlný přenos kompletní sady.Technický popis:

plynulé nastavení výšky
automatický návrat do původní polohy po převrhnutí
trénink výbušné síly a kardio cvičení
ideální pro kruhové tréninky
vhodné i pro výcvik psů a agility
vhodné pro venkovní i vnitřní využití
praktická přepravní taška
snadná údržba
počet překážek: 4
nastavitelná výška: 18 - 30 cm
šířka: 57 cm
průměr tyče: 2 cm
hmotnost jedné překážky: 1,5 kg

Sada Nastavitelných Překážek Insportline Unihurd - další informace

  • Název: Sada Nastavitelných Překážek Insportline Unihurd
  • Cena: 2390 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084076144
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce