Přídavné Sedlo City Boss 8 City boss

Přídavné Sedlo City Boss 8

 Kč
1490 Kč

Přídavné Sedlo City Boss 8 s jakostní značkou City boss - tento artikl čeká na vás výhodně za 1490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad pět tisíc, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8594192730057
Do obchodu

Popis

City boss

Sklopitelné, nastavitelná výška, pohodlné, vícenásobně odpružené, jednoduchá montáž.. S přídavným sedlem City Boss 8 hravě zvládnete i delší cesty bez únavy. Je kompatibilní s modelem elektrické koloběžky City Boss R3, která již má na montáž sedla přípravu z výroby. Namontované sedlo lze spolu s koloběžkou sklápět, takže vás neomezuje ani při přenášení koloběžky. Sedlo je vícenásobně odpružené (odpružené sedátko i sedlovka) tak, aby na něm byla jízda co nejpohodlnější.

Sedátko je měkké a zároveň odolné. Zadní část sedla je z důvodu vyšší bezpečnosti červená. Výšku sedla lze nastavit během několika vteřin v rozmezí 57 až 69 cm namontovaného sedla od země. Po nastavení požadované výšky zajistíte sedlovku rychloupínacím šroubem. Hmotnost celého setu sedla činí pouhých 2,3 kg.Technický popis:

sklopitelné
nastavitelná výška a úhel sedla
odpružené sedátko i sedlovka
příjemně měkký a zároveň odolný materiál
jednoduchá montáž
výška sedla: 57-69 cm
hmotnost: 2,3 kg
kompatibilní s elektrokoloběžkou City Boss R3

Přídavné Sedlo City Boss 8 - další informace

  • Název: Přídavné Sedlo City Boss 8
  • Cena: 1490 Kč
  • Výrobce: City boss
  • EAN: 8594192730057
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce