Posilovací Věž Marbo Sport Mp-T001  Červená Marbo

Posilovací Věž Marbo Sport Mp-T001 Červená

 Kč
149990 Kč

Posilovací Věž Marbo Sport Mp-T001 Červená od top výrobce Marbo - tento hit seženete v perfektní akci za 126990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Marbo

Čtyři stanoviště s kladkami, nastavitelné polohy rukojetí, kompaktní design, odhlučněné závaží, pevné polstrování.. Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 je profesionální kladkový stroj o čtyřech stanovištích. Jednotlivé posilovací stanice jsou na sobě nezávislé, což znamená, že věž může používat více uživatelů zároveň. Naproti sobě najdete horní a dolní kladky v sedě, mezi nimi pak dvě stanoviště se stahovacími kladkami. Polohu rukojetí stahovacích kladek lze upravit a zaměřit se tak na více druhů tréninku. Všechny sedáky a polstrované prvky jsou pokryté pevnou syntetickou kůží. Opěrka nohou u spodní kladky je pokryta speciálním vroubkováním, tak aby měl uživatel při tréninku maximální oporu. Zátěž na kladce se upravuje pomocí cihliček, které jsou odhlučněny speciálním plexisklem a zajištují tak tichý chod. Posilovací věž Marbo Sport MP-T001 má robustní ocelovou konstrukci s gumovými patkami, které chrání podlahu proti poškrábání. Její design umožňuje co nejefektivněji využít prostor v posilovně a zároveň působí elegantním a stylovým dojmem.Technický popis:

profesionální náčiní
4 posilovací stanoviště
robustní ocelová konstrukce
pohyb závaží odhlučněn plexisklem
ošetření povrchu proti korozi
protiskluzové nášlapné plochy
výška: 240 cm
šířka: 210 cm
délka: 390 cm
plocha: 8,19 m2
hmotnost stroje: 970 kg
maximální hmotnost závaží: 440 kg (16 x 5 kg, 36 x 10 kg)
nosnost: 150 kg

 

Stanoviště:

A: stahování kladky v sedě
B: horizontální přítahy na kladce
C, D: stahování kladky ve stoje

 

Spodní kladka

U spodní kladky naleznete pohodlně velké nášlapy z vroubkovaného kovu, které zaručují bezpečnou a stabilní polohu při tréninku. Pevné a vysoké polstrování sedadla je pokryto syntetickou kůží.

 

 

 

 

 

Horní kladka

Tyč horní kladky je zavěšena ve výšce 230 cm. Díky tomu je věž vhodná i pro uživatele vyšší než 2 m. Zátěž kladky lze jednoduše nastavit v rozmezí 5 - 120 kg, takže ji může do tréninku zařadit začátečník i pokročilý atlet.

 

 

 

 

 

 

Stahovací kladky

Dvě stanice se samostatnými stahovacími kladkami jsou vybaveny systémem pro nastavení polohy rukojeti. Nastavení se provádí pomocí praktického kolíku s pružinou.

 

 

 

 

 

Posilovací Věž Marbo Sport Mp-T001 Červená - další informace

  • Název: Posilovací Věž Marbo Sport Mp-T001 Červená
  • Cena: 126990 Kč
  • Výrobce: Marbo
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce