Pohlcovač Pachů Granger's Odour Eliminator 100 Ml Granger's

Pohlcovač Pachů Granger's Odour Eliminator 100 Ml

 Kč
209 Kč

Pohlcovač Pachů Granger's Odour Eliminator 100 Ml od Granger's - tento hit seženete za jedinečnou cenu 209 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad pět tisíc korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 799756005017
Do obchodu

Popis

Granger's

Rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin, nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály.. Přípravek Odour Eliminator od firmy Granger's ve spreji rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi, je použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení.

Tento odstraňovač pachu byl navržený pro všechny typy látek, úpletů a technických tkanin včetně podšívek, polstrování a podobně. Je geniálně účinný například i na motorkářskou obuv nebo polstrování přileb. Jeho určení je mezi pracími cykly - pro odstranění zápachu na cestách, po projížďce a v dalších takovýchto případech. Principem je odstranit zdroj zápachu způsobený lidským potem (ale funguje na další biologické zdroje - například pomočení vybavení zvířetem) a nikoliv ho překrýt vůní. Přípravek je možné používat i na membránové oděvy a povrchy, které jsou opatřené DWR (voduodpudivou) úpravou včetně všech Gore-Tex® technických tkanin.Technický popis:

jednoduchá aplikace
rychle odstraňuje a neutralizuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin
použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení
nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály
objem: 100 ml

Pohlcovač Pachů Granger's Odour Eliminator 100 Ml - další informace

  • Název: Pohlcovač Pachů Granger's Odour Eliminator 100 Ml
  • Cena: 209 Kč
  • Výrobce: Granger's
  • EAN: 799756005017
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce