Plnící Boxovací Pytel Insportline 50-100Kg S Boxerskými Rukavicem Insportline

Plnící Boxovací Pytel Insportline 50-100Kg S Boxerskými Rukavicem

3290 Kč
4180 Kč

Plnící Boxovací Pytel Insportline 50-100Kg S Boxerskými Rukavicem od kvalitní značky Insportline - tento produkt objednáte s výjimečnou slevou za 4180 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 5000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8596084112309
Do obchodu

Popis

Insportline

Cenově zvýhodněný set boxovacího pytle s možností doplnění až do 100 kg a boxerských rukavic pro začátečníky i pokročilé.. S touto cenově zvýhodněnou sadou boxovacího pytle a rukavic inSPORTline budete kompletně vybaveni a připraveni na intenzivní tréninky. 

Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, techniky kopu, ale i pro nácvik správného držení těla. Boxovací pytel, který je vysoký 150 cm, je vyroben z kvalitního PVC materiálu. Boxovací pytel lze snadno naplnit a to od 50 kg až do 100 kg. Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100 kg je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Součástí pytle je i chromový řetěz, který slouží k zavěšení boxovacího pytle.

Boxerské rukavice inSPORTline Creedo jsou kvalitní rukavice vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pro všechna odvětví kondičních kontaktních sportů. Rukavice jsou vyrobeny ze syntetické kůže doplněné upínáním na suchý zip. Větrací otvory na dlani zaručují optimální větrání a redukují teplotu v rukavici, díky čemuž nedochází k pocení rukou. Rukavice mají dlouholetou životnost a jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou boxerské rukavice inSPORTline Creedo velmi vyhledávané. Velikost boxerských rukavic se udává v uncích neboli oz. Jedná se o jednotku hmotnosti, kdy 1 oz = 28,35 g. Nejčastěji prodávané rukavice jsou o váze (velikosti) 10 oz. Tato velikost je předepsána na soutěže a zápasy. Na tréninky však doporučujeme velikosti 12 oz.Technický popis boxovacího pytle:

kvalitní plnící boxovací pytel
homogenní tvrdost po celé ploše a dokonalá absorpce úderu
chromovaný řetěz součástí balení
standardní hmotnost: 50 kg 
maximální doplnění: do 100 kg
materiál: syntetická kůže
materiál výplně: látka
možnost výplně (není součástí balení): kožená/textilní řezanka, suchý písek, pro maximální doplnění hmotnosti - kovové třísky (špony)
průměr boxovacího pytle: 33 cm
výška boxovacího pytle: 150 cm
vhodné pro nácvik úderů či správného postoje
pytel je předvyplněný na 50 kg
určené pro domácí využití

 

Technický popis rukavic:

povrch ze speciální odolné syntetické kůže
široká manžeta
zapínáním na suchý zip
větrací otvory v dlani
zabraňují nadměrnému pocení rukou

Plnící Boxovací Pytel Insportline 50-100Kg S Boxerskými Rukavicem - další informace

  • Název: Plnící Boxovací Pytel Insportline 50-100Kg S Boxerskými Rukavicem
  • Cena: 4180 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084112309
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce