Multifunkční Aerobic Step Insportline Multifun Insportline

Multifunkční Aerobic Step Insportline Multifun

2290 Kč
2590 Kč

Multifunkční Aerobic Step Insportline Multifun od společnosti Insportline - tento produkt máte na dosah ruky téměř zdarma za 2590 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8596084076137
Do obchodu

Popis

Insportline

Aerobic step, nakloněná rovina a balanční pomůcka v jednom, pro posílení celého těla, vysoká nosnost, velmi stabilní.. Multifunkční aerobic step inSPORTline Multifun je skvělá domácí cvičební pomůcka pro zpevnění svalstva celého těla. Kombinuje v sobě několik oblíbených fitness produktů. Pomocí přiložených dílů tento nástroj snadno upravíte na aerobic step, nakloněnou rovinu nebo balanční pomůcku s různými úrovněmi obtížnosti. 

V podobě aerobic stepu získáte vysoce účinný cvičební nástroj pro zpevnění a tvarování svalstva nohou, hýžďového svalstva a posílení kardiovaskulárního systému. Vystupováním na step a sestupováním zpět na zem během cvičení dáte těmto partiím opravdu zabrat a spálíte více kalorií. Stabilitu a bezpečnost zajišťuje protiskluzová úprava povrchu a pogumované nožky. Aerobic step inSPORTline Multifun tak můžete používat na jakékoliv podlaze. Se svou výškou 14 cm a rozměry nášlapné plochy 53 x 33 cm je vhodný pro každého. Využít můžete i madel pro ruce k posílení horní poloviny těla klikováním, vzpory či jinými cviky.

Během chvilky můžete aerobic step přetvořit na nakloněnou rovinu. Postavením se na ni jednoduše a důkladně protáhnete lýtka a zadní stranu stehen. Intenzitu protažení můžete zvýšit předkloněním. Připojením dalších dvou částí ve tvaru půlkruhu se z podložky stane balanční pomůcka. "Houpáním" ze strany na stranu opět můžete protáhnout a posílit svaly nohou, navíc však udržováním rovnováhy zpevníte střed těla a hluboký stabilizační systém. Využitím posledního dílu ve tvaru polokoule pak zvýšíte rozsah pohybu na 360° a balancování na podložce výrazně ztížíte.

Multifunkční aerobic step inSPORTline Multifun je výborným fitness doplňkem pro domácí posílení a protažení celého těla. Je ideální pro začátečníky i pokročilé a díky své promyšlené konstrukci vysoce skladný. Pomůcku stačí rozložit na díly a vejde se prakticky kamkoliv.Technický popis:

univerzální domácí cvičební nástroj
posílení a protažení celého těla
vhodný pro začátečníky i pokročilé
aerobic step
nakloněná rovina
balanční pomůcka
protiskluzový povrch
pogumované nožky
pevný a stabilní
snadná a rychlá úprava do jednotlivých podob
velmi skladný
výška: 14 cm
rozměry nášlapné plochy: 53 x 33 cm
hmotnost: 3,6 kg
nosnost: 200 kg

Multifunkční Aerobic Step Insportline Multifun - další informace

  • Název: Multifunkční Aerobic Step Insportline Multifun
  • Cena: 2590 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084076137
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce