Moto Helma Nolan N87 Carnival N-Com  Flat Black-Purple Nolan

Moto Helma Nolan N87 Carnival N-Com Flat Black-Purple

 Kč
7690 Kč

Moto Helma Nolan N87 Carnival N-Com Flat Black-Purple co nám dodává Nolan - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 7690 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8596341070984
Do obchodu

Popis

Nolan

Skořepina z Lexanu, aplikace Pinlock proti mlžení, zapínání systémem Microlock².. Moto helma Nolan N87 Carnival N-Com je integrální přilba od známé italské značky Nolan. Nabízí sportovní zpracování a přesto vysoce elegantní design s propracovanými technickými vlastnostmi a prvky. Velkou předností této helmy je velké hledí s ochranou proti poškrábání i zamlžování, funkční ventilační systém s AirBooster technologií a pohodlné vnitřní polstrování. To je plně odnímatelné a omyvatelné. Potěší i přítomnost sluneční clony, která přijde vhod především při jízdách proti ostrému slunci. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Moto helma Nolan N87 Carnival N-Com splňuje vysoké nároky na kvalitu a je ideální pro mnoho podmínek použití, tedy jak pro dlouhé cesty, tak i pro každodenní jízdy po městě.

Klíčové vlastnosti:

Ultraširoké hledí
Obrovský povrch hledí umožňuje širší pohled, a to i do stran, čímž se výrazně zvyšuje aktivní bezpečnost. Inovativní mechanismus vyklápění hledí (patentovaný) umožňuje větší rozšíření oblasti pokryté Pinlock® vnitřním odstranitelným hledím a snižuje tak riziko náhodného otevření či zavření hledí, nebo nepříjemných infiltrací. Je označeno jako S/R (Scratch Resistant - odolný proti poškrábání).

Sluneční clona
Vnitřní hledí VPS je umístěno na vnitřní straně helmy a vyrobeno z Lexanu, je odolné proti poškrábání i proti zamlžení a s UV ochranou až do 400 nanometrů. Velmi snadné na odejmutí z helmy. Lze velmi snadno aktivovat i rychle vytáhnout.

Airbooster  technologie a ventilační systém
Exkluzivní technologie AirBooster v horní části hlavy zajišťuje optimální ventilaci hlavy jezdce. Vzduch je vtlačován z horního přívodu a veden do nejkritičtějších oblastí, čímž zabrání jakémukoli rozptylu, a tím je zajištěn maximální komfort i v těch nejnáročnějších podmínkách jízdy. Navíc je ventilační systém vybaven přívodem vzduchu v bradovém chrániči, díky kterému je umožněna ventilace v úrovni úst a vzduch může směřovat přímo k hledí, což zabrání zamlžování. Integrované zadní vývody vzduchu vyvedou teplý a zatuchlý vzduch směrem ven z přilby.

Microlock2
Dvojitý retenční systém s mikrometrickým nastavením. Skládá se z jedné termoplastické ergonomické otevírací páky a druhé hliníkové ozubené přidržovací páky. Bradový pásek tak lze otevřít jen otočením, čímž se minimalizuje možnost nechtěného otevření.

Prostor pro brýle
Exkluzivní systém určený Eyewear Adaptive System pro pohodlí nositelů brýlí. Rychle a jednoduše umožní získat dostatek prostoru ve výplni oblasti tváře, aby se tam pohodlně vešly obruby brýlí. Systém je reverzibilní, takže lze vrátit zpět do původní podoby.Technický popis:

široké hledí s velkým zorným polem, z kvalitního materiálu odolného proti poškrábání
aplikace Pinlock proti mlžení
VPS sluneční clona z Lexanu s UV 400 ochranou
ventilační systém AirBooster se 2 vstupy
přívod vzduchu v bradovém chrániči
vnitřní polstrování z mikro-perforované tkaniny
plně odnímatelné a omyvatelné polstrování Clima Comfort
prostorný interiér i pro nositele brýlí (Eyewear Adaptive System)
zapínání: přezkou se systémem Microlock2
materiál skořepiny: Lexan
hmotnost: 1420 g
homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh)

Moto Helma Nolan N87 Carnival N-Com Flat Black-Purple - další informace

  • Název: Moto Helma Nolan N87 Carnival N-Com Flat Black-Purple
  • Cena: 7690 Kč
  • Výrobce: Nolan
  • EAN: 8596341070984
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce