Magnetický Náramek Insportline Kubivi  Bílá  21 Cm Insportline

Magnetický Náramek Insportline Kubivi Bílá 21 Cm

1390 Kč
1590 Kč

Magnetický Náramek Insportline Kubivi Bílá 21 Cm od producenta Insportline - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 15490 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 5000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8596084081872
Do obchodu

Popis

Insportline

Nádherný silikonový náramek doplněný o přírodní síly magnetů a germania, výborný dárek pro ženu, unikátní ozdobné prvky.. Magnetický náramek inSPORTline Kubivi je skvělý módní doplněk pro ty, co hledají styl a eleganci v jedinečném provedení. A co víc – tento náramek obsahuje přírodní prvky, které pozitivně působí na organismus! V ozdobných prvcích z nerezové oceli jsou totiž zasazeny nejen zirkony, ale také 2 magnety o síle nejméně 1400 gaussů a 4 kusy germania. Tyto materiály pozitivně působí na pochody v lidském těle a dodávají tak náramku speciální vlastnosti.

Působení magnetů na lidské tělo je považováno za účinný druh alternativní terapie. Tento náramek obsahuje magnety neodymové, což jsou ty nejsilnější typy magnetu. Jejich magnetické pole pozitivně ovlivňuje lidský organismus a nabízí tak spoustu výhod. Působení jejich magnetického pole zlepšuje prokrvení rukou a zvyšuje tak okysličení krve. Magnetické vlny prostupující skrze svaly pak mohou uvolňovat jejich ztuhlost. Magnetoterapie se také používá k potlačení bolesti, zlepšení spánku a celkovému uvolnění.

Germanium je vzácný polokovový prvek, který přirozeně produkuje záporné ionty. To je důležité zejména proto, že ionty kladné mají negativní účinky na lidský organismus. Při kontaktu s kůží tak záporně nabité ionty germania vypuzují přebytečné kladné ionty ven z těla a ulevují mu tak od jejich škodlivých účinků. V dnešní době totiž najdeme kladné ionty téměř všude – v mobilních telefonech, elektronických zařízeních, kyselých deštích i ultrafialových paprscích. Záporně nabité germanium vám pomůže vyhnat je z krevního řečiště, což může mít za následek i snížení celkové únavy. Záporné ionty také posilují metabolismus a mají antidepresivní účinky.

Řemínek je vyroben z odolného silikonu, který příjemně sedí na ruce a dobře se udržuje. Máte možnost zkrátit ho dle potřeby, ale pozor – změna bude nenávratná. Výhodou je také půlené zapínání, díky kterému náramek bez problémů nasadíte za každé situace. Stříbrná barva ocelových prvků krásně kontrastuje s bílým řemínkem a magnetický náramek inSPORTline Kubivi proto vynikne vždy, ať už je příležitost jakákoliv.Technický popis:

elegantní magnetický náramek s germaniem
zdobení zirkony
2 neodymové magnety o síle 1400 gaussů
4 ks germania
zdravotně nezávadný silikonový řemínek
možnost zkrácení
půlené zapínání
prvky z leštěné oceli
stimuluje krevní oběh a metabolismus, uvolňuje ztuhlé svaly, pomáhá tišit bolest
materiál: silikon, nerezová ocel
rozměry: délka 21 cm (lze permanentně zkrátit) x šířka 1,5 cm (nejširší místo)
tloušťka řemínku: 4 mm
hmotnost: 35 g
nevhodné pro kojící a těhotné ženy
nedoporučujeme nosit vedle hodinek

Poznámka:

Magnetický náramek nelze použít u osob s kardiostimulátorem a u těhotných žen. Pokud máte v těle náhradní klouby, kovové spoje nebo umělé orgány, informujte se u svého ošetřujícího lékaře na možnosti použití magnetických výrobků.

Magnetický Náramek Insportline Kubivi Bílá 21 Cm - další informace

  • Název: Magnetický Náramek Insportline Kubivi Bílá 21 Cm
  • Cena: 15490 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084081872
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce