Impregnace Stanů A Vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 L Fabsil

Impregnace Stanů A Vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 L

 Kč
739 Kč

Impregnace Stanů A Vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 L se známou značkou Fabsil - tento artikl nepropásněte ve slevové akci za 739 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad pět tisíc korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5016652000416
Do obchodu

Popis

Fabsil

Prostředek na silikonové bázi, vysoce koncentrovaný, zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat.. Fabsil Gold Universal Protector je velmi účinný a koncentrovaný impregnační prostředek ve spreji na silikonové bázi. Zajišťuje ochranu proti vodě u technických textilií, čili například u batohů nebo stanů, ale jednoduše je ideálním pomocníkem pro většinu outdoorové výbavy.

Je až pětkrát koncentrovanější než běžné výrobky Fabsil, poskytuje tak maximální možnou voděodpudivost. V nabízené formě je skvěle využitelný i na větší plachty, případně lze přelít do spreje a použít na špatně dostupná místa jako jsou zipy či švy. Schne bez zápachu, je bezbarvý, vyživuje látku a obnovuje jí do původního stavu.

Díky impregnaci Fabsil můžete v klidu spát či relaxovat, zatímco voda zůstane tam kde má, navíc přípravek chrání také proti UV záření.Technický popis:

přípravek na silikonové bázi
pětkrát více koncentrovaný než jiné výrobky Fabsil
vysoká úroveň voděodpudivosti
zabraňuje promoknutí a pomáhá látce dýchat
pravidelné nanášení prodlužuje látce životnost
látku vyživuje a obnovuje do původního stavu
delší výdrž mezi jednotlivými aplikacemi
schne bez zápachu
bezbarvý
lze využít na outdoorové a nepromokavé tkaniny, stany, batohy, plachty, slunečníky, přístřešky, zahradní židle a další produkty z textilií

Impregnace Stanů A Vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 L - další informace

  • Název: Impregnace Stanů A Vybavení Fabsil Gold Universal Protector 1 L
  • Cena: 739 Kč
  • Výrobce: Fabsil
  • EAN: 5016652000416
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce