Filtrační Láhev Grayl Ultralight Compact Purifier  Coyote Amber Grayl

Filtrační Láhev Grayl Ultralight Compact Purifier Coyote Amber

 Kč
1749 Kč

Filtrační Láhev Grayl Ultralight Compact Purifier Coyote Amber s trendy značkou Grayl - toto zboží si můžete objednat v perfektní akci za 1749 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 5000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 852703004881
Do obchodu

Popis

Grayl

Ultralehká láhev s vyměnitelnou filtrační kartuší, která během 30 vteřin zvládne vyfiltrovat až 473 ml vody.. Filtrační láhev Grayl Ultralight Compact Purifier s vysoce účinným filtrační systém vám zajistí během pouhých 30 vteřin pitnou vodu vyčištěnou od patogenů (viry, bakterie, prvoci), chemikálií, těžkých kovů i pevných částic. Stačí jenom naplnit láhev vodou (z libovolného přírodního zdroje), stlačit jí a během chvilky máte vodu připravenou k pití. Postará se o to vyměnitelná filtrační kartuše uložená uvnitř láhve, která k odstranění kontaminantů využívá důmyslnou kombinaci aktivního uhlí a elektrostatické adsorpce. S jedinou takovouto filtrační vložkou přitom zvládnete vyčistit 150 litrů vody, což je až 300 použití! Náhradní kazetu je možno dokoupit.

Hmotnost filtrační láhve Grayl Ultralight Compact Purifier jak již z názvu vyplývá, je velmi nízká - pouhých 300 gramů, což se s například hmotností litrové láhve s vodou nedá srovnávat! Na jedno stlačení přefiltrujete až 473 ml znečištěné vody, díky čemuž můžete bez obav zahnat žízeň kdekoliv na světě! Jednou z hlavních dominant této filtrační láhve je mimo jiné i ekonomická příznivost - litr pitné vody za 12,7 Kč. Po výměně filtrační kartuše náklady dále klesají - litr pitné vody za 4,7 Kč.Technický popis: 

nízká hmotnost 300 g
vyměnitelná filtrační kartuše (náhradní kartuše k dokoupení)
jednu náplň přefiltruje během 30 vteřin
zvládne až 300 použití
přefiltruje až 150 litrů
vysoká účinnost - odstraní až 99,99% kontaminantů 
objem: 0,473 l
výška láhve: 24,5 cm
průměr láhve: 6,8 cm
technologie: nano filtr
průtok filtru: 2 l/min
materiál: polypropylen, silikon, plast (BPA free)

Filtrační Láhev Grayl Ultralight Compact Purifier Coyote Amber - další informace

  • Název: Filtrační Láhev Grayl Ultralight Compact Purifier Coyote Amber
  • Cena: 1749 Kč
  • Výrobce: Grayl
  • EAN: 852703004881
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce