Energy Náramek Insportline Tartarus  19 Cm Insportline

Energy Náramek Insportline Tartarus 19 Cm

299 Kč
349 Kč

Energy Náramek Insportline Tartarus 19 Cm od top značky Insportline - tento hit můžete sehnat extra levně za 349 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 5000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8596084086983
Do obchodu

Popis

Insportline

Energetický náramek, lávový kámen a hematit, působí proti stresu, úzkosti a hněvu, nastolení vnitřní rovnováhy.. Energy náramek inSPORTline Tartarus je moderní šperk z přírodních kamenů, který nejen stylově vypadá, ale také vyzařuje pozitivní energie pocházející přímo ze zemské struktury. Silná kombinace lávového kamene a stříbřitého hematitu vám přinese vnitřní rovnováhu a klidnou mysl. S tímto energetickým náramkem se dokážete lépe zbavit stresu, úzkosti a dalších negativních emocí a snadněji nabýt pocitu sebevědomí. Procházíte-li náročným obdobím plným změn a nejistoty, stabilizující síla lávového kamene vám pomůže nastolit rovnováhu a vyjít vstříc novým začátkům. Hematit vám pak pomůže překonat jakákoliv nepříznivá období a usměrnit roztržité myšlenky.

Hematity se vyznačují svou schopností vstřebávat jakékoliv negativní emoce a vlivy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáží roztěkaného člověka vrátit zpět do reality a pomoci mu utříbit si myšlenky. Energie tohoto kamene je ochranná a stabilizující. Navozuje tak vnitřní klid a pohodu, zvyšuje sebevědomí a dodává uživateli sílu v nepříznivých obdobích. V dnešním hektickém světe vám hematit dodá energii a elán do života, zbaví vás vnitřních nejistot a potlačí i hluboko zakořeněné úzkosti.

Jelikož lávový kámen pochází přímo z nitra země, vyzařuje intenzivní stabilizující energii. Dodává člověku sílu a odhodlání během období změn a pomáhá vyvést na povrch pozitivní pocity. Dokáže také potlačit hněv a usnadnit potřebné změny v chování. Je považován za symbol znovuzrození a nových začátků, zejména na emocionální úrovni.

Kombinace matného a texturovaného lávového kamene s leštěným hematitem je příjemná na dotek i napohled. Černo-metalická barevná kombinace navíc působí velice elegantně a nadčasově. Kameny jsou navlečeny na odolnou elastickou šňůru, která nepovolí. Energy náramek inSPORTline Tartarus je skvělým doplňkem k oděvům každé barvy a je proto vhodnou dekorací jak pro dámy, tak pro pány.Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
podporuje potlačení stresu a úzkosti, návrat do reality
pomáhá nastolit vnitřní klid a sebejistotu
odolná elastická šňůra
dekorativní prvky ve tvaru šipek (hematit)
elegantní design
materiál: lávový kámen, hematit
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: cca 21 g
baleno v dárkové krabičce

Energy Náramek Insportline Tartarus 19 Cm - další informace

  • Název: Energy Náramek Insportline Tartarus 19 Cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084086983
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce