Energy Náramek Insportline Lunarys  19 Cm Insportline

Energy Náramek Insportline Lunarys 19 Cm

229 Kč
349 Kč

Energy Náramek Insportline Lunarys 19 Cm od populárního výrobce Insportline - tento hit seženete s neuvěřitelnou slevou za 349 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 5000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8596084087041
Do obchodu

Popis

Insportline

Energetický náramek s měsíčním kamenem, achátem a hematitem, uklidnění emocí, obnovení vnitřní rovnováhy, zajímavý design.. Energy náramek inSPORTline Lunarys je elegantní náramek o zajímavém složení. Jeho součástí jsou totiž korálky z měsíčního kamene, a s tím se už odjakživa pojí různé legendy. Je to zejména díky jeho stříbřitému lesku, který mnohdy připomíná odraz měsíčního světla. Náramek je dále složen z korálků z achátu a dekoračních prvků z hematitu. Všechny tři minerály pak tvoří unikátní kombinaci přírodních energií.

Měsíční kámen je spjat s proměnlivostí životních cyklů, intuicí a duševní spiritualitou. Tento kámen má uklidňující vliv na rozbouřené emoce a mentální vypjatost. Dokáže potlačit strach a pomůže vám vyrovnat se s nedůvěrou v sama sebe. Měsíční kameny jsou také odjakživa spojovány se všemi druhy lásky a údajně dokáží usměrnit emoce ve vztahu správným směrem.

Acháty vyzařují pozvolnou sílu a pomáhají navodit harmonii mezi všemi aspekty lidské osobnosti – fyzickým, duševním a emocionálním. Jsou tak vyhledávány zejména těmi, kdo touží po obnovení rovnováhy. Jestliže se neustále cítíte nevyrovnaně a připadá vám, že některé části vašeho života se vymykají kontrole, klidná uzemňující energie achátu vám pomůže navrátit do života řád a nadhled. Achát vám dodá sebedůvěru, pomůže vám vypořádat se s negativními emocemi a umožní vám soustředit se na to dobré v životě.

Hematity se vyznačují svou schopností vstřebávat jakékoliv negativní emoce a vlivy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáží roztěkaného člověka vrátit zpátky do reality a pomoci mu utříbit si myšlenky. Energie tohoto kamene je ochranná a stabilizující. Navozuje tak vnitřní klid a pohodu, zvyšuje sebevědomí a dodává uživateli sílu v nepříznivých obdobích. V dnešním hektickém světe vám hematit dodá energii a elán do života, zbaví vás vnitřních nejistot a potlačí i hluboko zakořeněné úzkosti.

Korálky z měsíčního kamene a achátu jsou prokládány hranatými dekorativními prvky z matného hematitu a tato nevšední kompozice dodává náramku tajemný vzhled. Kameny jsou navlečeny na odolnou elastickou šňůru, která nepovolí. Energy náramek inSPORTline Lunarys působí velice nadčasově a jeho uklidňující energie vás bude plynule provázet i těmi vypjatějšími okamžiky v životě.Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
podporuje 
pomáhá 
odolná elastická šňůra
dekorativní prvky ve tvaru šipek (hematit)
zajímavý design
materiál: měsíční kámen, achát, hematit
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm
hmotnost: cca 17 g
baleno v dárkové krabičce
poznámka: obrázek je ilustrační, jednotlivé kameny se mohou kus od kusu barevně lišit

Energy Náramek Insportline Lunarys 19 Cm - další informace

  • Název: Energy Náramek Insportline Lunarys 19 Cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084087041
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce