Energy Náramek Insportline Erebor  19 Cm Insportline

Energy Náramek Insportline Erebor 19 Cm

299 Kč
349 Kč

Energy Náramek Insportline Erebor 19 Cm od top výrobce Insportline - tento hit můžete pořídit za úžasnou cenu 349 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 5000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8596084087027
Do obchodu

Popis

Insportline

Energetický náramek z obsidiánu, onyxu a hematitu, stylový design, odbourání rušivých vlivů, boj s obavami.. Energy náramek inSPORTline Erebor je luxusní přírodní náramek z energeticky velice silných kamenů. Kombinace vločkového obsidiánu, onyxu a hematitu je přitažlivá nejen vizuálně, ale také z hlediska jejich vlastností. Obsidián bojuje s negativními emocemi a pomáhá člověku odolat psychickým nátlakům. Onyx zase vyzařuje ochranné vibrace a podporuje ty, co se chtějí postavit svým strachům. Hematit pak usměrní roztěkané myšlenky a pomůže člověku stát pevně oběma nohama na zemi.

Onyx je skvělým ochranným kamenem pro ty, kteří se chtějí postavit svým strachům. Eliminuje negativní myšlenky a pocity spjaté s těmi nejhlubšími obavami. Dodává člověku odvahu postavit se svým problémům čelem a s čistou myslí učinit důležitá rozhodnutí. Onyx vám bude zdrojem síly v těžkých životních obdobích a stabilizujícím prvkem během konfliktů.

Obsidián je považován za mocný ochranný kámen, který člověku napomáhá vypořádat se se stinnou stránkou vlastní osobnosti. Místo potlačení negativních aspektů vaší mysli se energie obsidiánu soustředí na vyzdvihnutí aspektů pozitivních a očištění povědomí od rušivých vlivů. Je spojen s hlubší podstatou vaší osobnosti a pomáhá vám vymanit se ze zajetí vnějších vlivů. Pomáhá vám soustředit se na přítomnost a nenechávat věci na poslední chvíli.

Hematity se vyznačují svou schopností vstřebávat jakékoliv negativní emoce a vlivy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáží roztěkaného člověka vrátit zpátky do reality a pomoci mu utříbit si myšlenky. Energie tohoto kamene je ochranná a stabilizující. Navozuje tak vnitřní klid a pohodu, zvyšuje sebevědomí a dodává uživateli sílu v nepříznivých obdobích. V dnešním hektickém světe vám hematit dodá energii a elán do života, zbaví vás vnitřních nejistot a potlačí i hluboko zakořeněné úzkosti.

Kombinace matně černého onyxu a žíhaného obsidiánu je elegantně doplněna o metalický lesk hematitu. Barvy i uspořádání korálků na šňůře působí stylovým a moderním dojmem. Samotná šňůra je vyrobena z elastického materiálu, který nepovolí. Energy náramek inSPORTline Erebor je skvělým a prospěšným doplňkem, ať už pro každodenní nošení, nebo ke speciálním příležitostem.Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
ochranný náramek proti stresu, obavám, úzkosti
potlačuje negativní pocity a myšlenky
očištění mysli od rušivých vlivů
odolná elastická šňůra
dekorativní mosazné korálky
stylový design
materiál: vločkový obsidián, onyx, hematit
průměr korálků: cca 5 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: cca 15 g
baleno v dárkové krabičce

Energy Náramek Insportline Erebor 19 Cm - další informace

  • Název: Energy Náramek Insportline Erebor 19 Cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084087027
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce