Energy Náramek Insportline Carmanor  19 Cm Insportline

Energy Náramek Insportline Carmanor 19 Cm

299 Kč
349 Kč

Energy Náramek Insportline Carmanor 19 Cm od oblíbené značky Insportline - tento produkt objednáte po slevě za 349 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8596084087096
Do obchodu

Popis

Insportline

Energetický náramek z obsidiánu, mosazné dekorativní prvky, utahovací šňůrka, ochranná energie, podporuje sebevědomí, očištění od negativních vlivů.. Energy náramek inSPORTline Carmanor je moderní módní doplněk z vločkového obsidiánu. Toto tajemné sopečné sklo je již dlouho považováno za symbol očisty a sebeuvědomění. Nese v sobě energii, která bojuje s negativními emocemi a pomáhá člověku bránit se psychickým nátlakům. Za zajímavou texturu korálků vděčí náramek krystalizovanému křemeni uvnitř černého obsidiánu.

Obsidián je považován za mocný ochranný kámen, který člověku napomáhá vypořádat se se stinnou stránkou vlastní osobnosti. Místo potlačení negativních aspektů vaší mysli se energie obsidiánu soustředí na vyzdvihnutí aspektů pozitivních a očištění povědomí od rušivých vlivů. Je spojen s hlubší podstatou vaší osobnosti a pomáhá vám vymanit se ze zajetí vnějších vlivů. Díky obsidiánu se budete moci soustředit na přítomnost a nenechávat věci na poslední chvíli.

Kombinace mramorovaného obsidiánu s leštěnou mosazí dodává náramku zajímavý vzhled. Korálky jsou navlečeny na pevnou textilní šňůru, pomocí které je možné náramek dále utáhnout. Oba konce šňůry jsou ozdobeny menším mosazným korálkem. Energy náramek inSPORTline Carmanor má osobitý moderní design, který lze zkombinovat s každým typem oděvu. Ochranná energie náramku vás tak bude bezpečně provázet každodenním životem.Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
ochranný náramek podporující sebedůvěru, pravdu a upřímnost
potlačuje negativní pocity a myšlenky
nastavitelná textilní šňůra
dekorativní mosazné korálky
stylový design
materiál: vločkový obsidián, mosaz (neobsahuje olovo ani nikl)
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: cca 15 g
baleno v dárkové krabičce

Energy Náramek Insportline Carmanor 19 Cm - další informace

  • Název: Energy Náramek Insportline Carmanor 19 Cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084087096
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce