Energy Náramek Insportline Argonis  19 Cm Insportline

Energy Náramek Insportline Argonis 19 Cm

299 Kč
349 Kč

Energy Náramek Insportline Argonis 19 Cm od producenta Insportline - tento hit můžete sehnat za téměř velkoobchodní cenu 349 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 5000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8596084087058
Do obchodu

Popis

Insportline

Energetický náramek s jaspisem, onyxem a hematitem, opora při emocionálním vypětí, potlačení strachu, inspirace, motivace.. Energy náramek inSPORTline Argonis je pěkný stylový náramek z barevně zajímavé kombinace přírodních kamenů. Je složen z korálků onyxu, jaspisu a hematitu – energeticky velice silných minerálů. Onyx je považován za mocný ochranný kámen, který člověku pomáhá zbavit se negativních vlivů na podvědomí. Jaspis působí proti stresu a hematit vaši mysl rázně přivede zpět do reality. Kombinovaná energie všech třech kamenů vám přinese mentální sílu, sebevědomí a duševní vyrovnanost.

Onyx je skvělým ochranným kamenem pro ty, kteří se chtějí postavit svým strachům. Eliminuje negativní myšlenky a pocity spjaté s těmi nejhlubšími obavami. Dodává člověku odvahu postavit se svým problémům čelem a s čistou myslí učinit důležitá rozhodnutí. Onyx vám bude zdrojem síly v těžkých životních obdobích a stabilizujícím prvkem během konfliktů.

Jaspis je považován za kámen síly, odvahy a moudrosti. Jeho energie člověka váže se Zemí a poskytuje mu oporu při emocionálním vypětí. Dokáže také potlačit nezdravé chování a návyky. Jeho energie plní člověka inspirací a chutí do práce a pomáhá mu získat motivaci ke splnění jeho snů. Jaspis vám umožní dívat se na problémy s nadhledem a jeho vyvážená síla vám pomůže s klidem potlačit obavy a nejistoty.

Hematity se vyznačují svou schopností vstřebávat jakékoliv negativní emoce a vlivy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáží roztěkaného člověka vrátit zpátky do reality a pomoci mu utříbit si myšlenky. Energie tohoto kamene je ochranná a stabilizující. Navozuje tak vnitřní klid a pohodu, zvyšuje sebevědomí a dodává uživateli sílu v nepříznivých obdobích. V dnešním hektickém světe vám hematit dodá energii a elán do života, zbaví vás vnitřních nejistot a potlačí i hluboko zakořeněné úzkosti.

Kontrast černého onyxu a světle mramorovaného jaspisu vynikne v kombinaci s téměř každým druhem oděvu. Hematitové oddělovací prvky náramku jen umocňují jeho nápaditý a elegantní design. Korálky jsou navlečeny na odolnou elastickou šňůru, která nepovolí. Neutrální barvy energy náramku inSPORTline Argonis z něj dělají ideální módní doplněk pro dámy i pány.
 Technický popis:

energetický náramek pro každodenní nošení
kvalitní přírodní materiály
pomáhá potlačit negativní pocity a myšlenky
dodá vám energii a motivaci k plnění každodenních úkolů
působí proti stresu a nejistotě
odolná elastická šňůra
oddělovací prvky z hematitu
elegantní design
materiál: onyx, jaspis, hematit
průměr korálků: cca 8 mm
délka náramku: 19 cm, 21 cm
hmotnost: cca 20 g
baleno v dárkové krabičce

Energy Náramek Insportline Argonis 19 Cm - další informace

  • Název: Energy Náramek Insportline Argonis 19 Cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084087058
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce