Činka Insportline Quabell 6 Kg Insportline

Činka Insportline Quabell 6 Kg

999 Kč
1190 Kč

Činka Insportline Quabell 6 Kg se známou značkou Insportline - toto zboží si můžete nechat dodat při časově omezené akci za 1190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 5000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8596084078834
Do obchodu

Popis

Insportline

Vodou plnitelná Vin-Bell činka, odolný materiál a pevné švy, pohodlné neoprenové madlo, vhodná k posílení celého těla.. Činka inSPORTline Quabell 6 kg je unikátní posilovací pomůcka plněná vodou. Činku snadno naplníte až 6 litry vody a cvičít s ní můžete jako s klasickou Vin-Bell činkou. Díky tomuto systému plnění si zátěž můžete zvolit podle svých potřeb a prázdná činka zabírá minimum místa, je lehká a vhodná i pro přenos nebo na cesty. Při cvičení se voda uvnitř přelevá a dochází ke změnám těžiště. Je tak nutné více zapojit stabilizační svalstvo a trénink je intenzivnější. Napouštění a vypouštění je řešeno pomocí uzavíratelného ventilu, který je opatřen krytkou s jistícím provázkem.

Vodní činka inSPORTline Quabell 6 kg je vyrobená z odolného PVC materiálu spojeného pevnými švy. Únik vody nebo dokonce prasknutí tak rozhodně nehrozí. Neoprenové madlo je dostatečně dlouhé pro pohodlné uchopení činky oběma rukama. Vodou plnitelná Ketlebel činka je díky volitelné hmotnosti vhodná pro všechny výkonnostní a věkové kategorie uživatelů. Je určena k rozvoji síly a díky univerzálnosti využití s ní posílíte celé tělo.Technický popis:

Vin-Bell činka plnitená vodou
nastavitelná hmotnost
pohodlné neoprenové madlo
odolný materiál a pevné švy
uzavíratelný ventil s krytkou
vhodná pro posílení celého těla
materiál: PVC
hmotnost prázdné činky: 350 g
maximální hmotnost: 6 kg
průměr: 18 cm
výška: 25 cm
součástí balení pumpa pro dohuštění vzduchem (po napuštění vodou)

Činka Insportline Quabell 6 Kg - další informace

  • Název: Činka Insportline Quabell 6 Kg
  • Cena: 1190 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084078834
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce