Činka Insportline Quabell 3 Kg Insportline

Činka Insportline Quabell 3 Kg

939 Kč
1109 Kč

Činka Insportline Quabell 3 Kg populárního výrobce Insportline - tento hit naleznete za téměř velkoobchodní cenu 1109 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 5000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8596084078827
Do obchodu

Popis

Insportline

Vodou plnitelná Vin-Bell činka, odolný materiál a pevné švy, pohodlné neoprenové madlo, vhodná k posílení celého těla.. Činka inSPORTline Quabell 3 kg je unikátní posilovací pomůcka plněná vodou. Činku snadno naplníte až třemi litry vody a cvičít s ní můžete jako s klasickou Vin-Bell činkou. Díky tomuto systému plnění si zátěž můžete zvolit podle svých potřeb a prázdná činka zabírá minimum místa, je lehká a vhodná i pro přenos nebo na cesty. Při cvičení se voda uvnitř přelevá a dochází ke změnám těžiště. Je tak nutné více zapojit stabilizační svalstvo a trénink je intenzivnější. Napouštění a vypouštění je řešeno pomocí uzavíratelného ventilu, který je opatřen krytkou s jistícím provázkem.

Vodní činka inSPORTline Quabell 3 kg je vyrobená z odolného PVC materiálu spojeného pevnými švy. Únik vody nebo dokonce prasknutí tak rozhodně nehrozí. Neoprenové madlo je dostatečně dlouhé pro pohodlné uchopení činky oběma rukama. Vodou plnitelná Ketlebel činka je díky volitelné hmotnosti vhodná pro všechny výkonnostní a věkové kategorie uživatelů. Je určena k rozvoji síly a díky univerzálnosti využití s ní posílíte celé tělo.Technický popis:

Vin-Bell činka plnitená vodou
nastavitelná hmotnost
pohodlné neoprenové madlo
odolný materiál a pevné švy
uzavíratelný ventil s krytkou
vhodná pro posílení celého těla
materiál: PVC
hmotnost prázdné činky: 245 g
maximální hmotnost: 3 kg
průměr: 14,5 cm
výška: 19,5 cm
součástí balení pumpa pro dohuštění vzduchem (po napuštění vodou)

Činka Insportline Quabell 3 Kg - další informace

  • Název: Činka Insportline Quabell 3 Kg
  • Cena: 1109 Kč
  • Výrobce: Insportline
  • EAN: 8596084078827
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce