Chytré Hodinky Fitbit Versa Gray/silver Aluminum Fitbit

Chytré Hodinky Fitbit Versa Gray/silver Aluminum

 Kč
5190 Kč

Chytré Hodinky Fitbit Versa Gray/silver Aluminum populárního výrobce Fitbit - tento hit můžete sehnat ve slevové akci za 5190 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 5000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 816137029100
Do obchodu

Popis

FITBIT

Dotykové fitness hodinky, které pozorně sledují každý váš krok. Jsou vybaveny pro sport, fitness, zábavu i odpočinek a nabízí tak skvělé funkce prakticky pro každého.. Chytré hodinky Fitbit Versa Gray/Silver Aluminum přicházejí s novými užitečnými funkcemi, zvýšenou kapacitou baterie a moderním designem, aby vám pomohly vylepšit životosprávu a dostat se do té správné kondice. K tomu nabízejí přístup k vybraným aplikacím přímo na displeji nebo uložení vašich oblíbených hudebních skladeb do paměti. Hodinky automaticky snímají tep přímo ze zápěstí a monitorují vaše celodenní aktivity. Naměřená data jsou pak uložena a vyhodnocena pomocí aplikace Fitbit ve vašem chytrém telefonu. Hodinky a telefon s aplikací lze samozřejmě jednoduše spárovat pomocí technologie Bluetooth, což vám umožňuje využívat také GPS funkci telefonu. Kromě telefonu lze k hodinkám připojit také Bluetooth sluchátka.
 

Chytré hodinky Fitbit Versa Gray/Silver Aluminum jsou připraveny na všechny druhy sportovních aktivit. Můžete si vybrat z více než 15 režimů speciálně uzpůsobených konkrétním sportům, které zaznamenávají váš výkon v reálném čase a na konci tréninku jej hodnotí. Během tréninku máte také k dispozici vizuálního průvodce jednotlivými cviky, který se přizpůsobí vašemu stylu cvičení. Díky vodotěsnosti do 50 m můžete svou tepovou frekvenci sledovat i při plavání. Hodinky dále zaznamenávají počet ušlých kroků, překonanou vzdálenost, vyšlapaná patra, spálené kalorie a také čas, který trávíte na jednom místě. Dokáží vám tak připomenout, kdy se začít znovu hýbat a motivují vás tak ke splnění kondičních cílů, které si sami určíte.
 

Ciferník je vyroben z velice lehkého hliníku se speciální povrchovou úpravou pro větší odolnost. Díky jeho tenkému profilu a pohodlnému řemínku hodinky na ruce skoro neucítíte. Můžete je proto bez problémů používat i v noci a monitorovat tak kvalitu svého spánku. Barevný dotykový displej je vyroben z vysoce odolného skla a dosahuje jasu až 1000 nitů, takže na něj bez problémů uvidíte za jakýchkoliv podmínek.
 

Chytré hodinky Fitbit Versa Gray/Silver Aluminum vám kromě sportování pomohou také relaxovat, a to díky funkci kontrolovaného dýchání. Ženy pak mají možnost pomocí speciální aplikace monitorovat svůj menstruační cyklus a zaznamenávat si důležité symptomy. Všechny aktivity můžete doprovázet svou oblíbenou hudbou, kterou lze nahrát přímo do paměti hodinek. Není zkrátka funkce, které by se vám s tímto zařízením nedostalo. WiFi, Bluetooth a spárování s chytrým telefonem zajišťují synchronizaci s vašimi nejdůležitějšími aplikacemi, stejně tak jako zobrazení příchozích hovorů, SMS zpráv či e-mailů. Díky elegantnímu provedení v šedé barvě budou navíc skvělým módním doplňkem k téměř každému outfitu.Technický popis:

Bluetooth 4.0
WiFi
maximální výdrž baterie 4+ dní
více než 15 sportovních režimů
Fitbit Today - správa záznamů celodenní aktivity, návrhů na zlepšení životosprávy a upozornění na blížící se aktivity
automatické rozpoznání sportovní aktivity SmartTrack
automatické snímání tepové frekvence PurePulse
přístup k oblíbeným aplikacím přímo skrze hodinky
snímání tepové frekvence ze zápěstí
pomocné animace jednotlivých cviků na displeji
možnost propojení s Bluetooth sluchátky
barevný dotykový displej
vibrace
přístup k GPS skrze spárovaný telefon, možnost záznamu tempa a vzdálenosti
NFC čip pro bezkontaktní platby (v ČR pouze držitelé karet Visa a Mastercard od MONETA Money Bank a Komerční banky)
použití: běh, cyklistika, plavání, fitness, turistika, lyžování, outdoor
kompatibilita: iOS, Android, Windows
využitelná pamět: 2,5 GB (záznamy o pohybu za 7 dní, denní statistiky za 30 dní, 300+ hudebních souborů)
vodotěsnost: 5 ATM (do 50 m)
rozlišení displeje: 300 x 300 px
velikost displeje: 2,4 x 2,4 cm, úhlopříčka 3,4 cm
velikost řemínku: balení obsahuje dva řemínky; S (14-18 cm), L (18-22 cm)
hmotnost: 38 g

Získej dokonalý přehled o potřebách svého těla

automatické monitorování aktivity ve dne i v noci - Hodinky monitorují nejen vaši sportovní aktivitu, ale také čas, který trávíte nečinností, nebo váš spánek.
monitoring spánku - Tato funkce automaticky monitoruje délku trvání a přerušovanost vašeho spánku. Poté vás jemně vzbudí tichým vibrováním. Vyhodnocením tepové frekvence navíc mohou hodinky identifikovat fáze spánku a posoudit tak jeho celkovou kvalitu.
kontrola dýchání - Díky snímání tepové frekvence vám hodinky pomohou s meditací.
sledování menstruačního cyklu - Hodinky umožňují ženám sledovat jejich měsíční cyklus, zaznamenávat si symptomy a vypočítat si období ovulace.

 

Sportuj kdykoliv a kdekoliv

měření tepu ze zápěstí - Sledování tepové frekvence vám může pomoci rychleji dosáhnout vašich sportovních cílů. PurePulse nepřetržitě snímá vaši tepovou frekvenci pomocí optického senzoru na zápěstí.
automatická detekce tělesné aktivity - Funkce SmartTrack automaticky rozpozná jestli zrovna běháte nebo jedete na kole

Chytré Hodinky Fitbit Versa Gray/silver Aluminum - další informace

  • Název: Chytré Hodinky Fitbit Versa Gray/silver Aluminum
  • Cena: 5190 Kč
  • Výrobce: Fitbit
  • EAN: 816137029100
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce