Chránič Zubů Sisu 1.6 Aero Large  Charcoal Black Sisu

Chránič Zubů Sisu 1.6 Aero Large Charcoal Black

 Kč
549 Kč

Chránič Zubů Sisu 1.6 Aero Large Charcoal Black originální od labelu Sisu - tento artikl je v tento okamžik za jedinečnou cenu 549 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 5000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 850005600596
Do obchodu

Popis

Sisu

1,6 mm tenký chránič z termoplastického materiálu, pro větší ústa, vhodný pro týmové, kontaktní a bojové sporty.. Nejunikátnější vlastností chrániče zubů SISU Aero je jeho velmi tenký a ultralehký design. V kombinaci s rychle přizpůsobitelným a opakovatelným tvarováním zcela zapomenete, že v ústech máte něco tak úžasného, jako je chránič zubů SISU Aero. Prostě jej prakticky neucítíte. Je vyroben z exkluzivního high-tech termoplastického materiálu, který je o 30% pevnější a má 8x větší pevnost v tahu než tradiční materiály na ochranu zubů. To znamená, že bez ohledu na to, jak intenzivní je vaše hra, vaše SISU Aero se vždy postará o bezpečí vašich zubů.

Díky své bezkonkurenční kvalitě a funkčnosti byl SISU Aero navržen s ohledem na sportovce a jeho jedinečné funkce jsou nejvíce zaměřeny na přidanou ochranu a pohodlí. Verzi Large mohou používat sportovci s většími ústy od 13 let výše (s rovnátky již od 10 let).Technický popis:

opakovatelně tvarovatelný (až 20x)
varianta pro větší ústa
tloušťka: 1,6 mm
doporučený věk: nad 13 let (i pro uživatele rovnátek nad 10 let)
netoxický: bez BPA, BPS, latexu, PVC, ftalátů
vhodný především pro hokej, fotbal, basketbal, lakros, roller derby a další týmové, kontaktní a bojové sporty

Chránič Zubů Sisu 1.6 Aero Large Charcoal Black - další informace

  • Název: Chránič Zubů Sisu 1.6 Aero Large Charcoal Black
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce: Sisu
  • EAN: 850005600596
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce