Boxerské Rukavice Tapout Punisher Pu  12Oz Tapout

Boxerské Rukavice Tapout Punisher Pu 12Oz

 Kč
990 Kč

Boxerské Rukavice Tapout Punisher Pu 12Oz od předního výrobce Tapout - tento hit můžete získat v akci za 990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 5000 Kč nebo víc. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8596084112583
Do obchodu

Popis

Tapout

Boxerské rukavice ze syntetické kůže, dvojité prošívání, kvalitní výplň, zejména pro sparring a trénink.. Boxerské rukavice Tapout Punisher PU jsou špičkové rukavice jedné z největších značek ve světě kontaktních sportů. To je samo o sobě zárukou vysoké kvality. Vyrobeny jsou z odolné syntetické kůže a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Dvojité prošívání zaručuje dlouhou životnost. Výplň rukavic dokonale absorbuje nárazy a perfektně tak ruce chrání. Tvar rukavic pomáhá držet palec a pěst ve správné pozici. Je tím ještě více podpořena ochrana před rizikem vzniku zranění. Boxerské rukavice Tapout Punshier PU jsou primárně určeny pro sparring a tréninkové účely. Dorazí vám s praktickým obalem, který je ideální pro skladování a přenos.

Velikost boxerských rukavic se udává v uncích neboli oz. Jedná se o jednotku hmotnosti, kdy 1 oz = 28,35 g. Nejčastěji prodávané rukavice jsou o hmotnosti (velikosti) 10 oz. Tato velikost je předepsána na soutěže a zápasy. Na tréninky však doporučujeme velikosti 12 oz a vyšší.Technický popis:

boxovací rukavice ze syntetické kůže
široká manžeta se suchým zipem
dvojitě prošívané
výplň výborně absorbující nárazy
vhodné zejména na sparring a trénink
dodáváno s praktickým obalem pro přenos nebo skladování
materiál: syntetická kůže (PU)

Boxerské Rukavice Tapout Punisher Pu 12Oz - další informace

  • Název: Boxerské Rukavice Tapout Punisher Pu 12Oz
  • Cena: 990 Kč
  • Výrobce: Tapout
  • EAN: 8596084112583
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce