Blatník Yedoo 20" Přední Yedoo

Blatník Yedoo 20" Přední

 Kč
399 Kč

Blatník Yedoo 20" Přední s osvědčenou značkou Yedoo - tento produkt obchodujeme s neuvěřitelnou slevou za 399 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad pět tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8595142611921
Do obchodu

Popis

Yedoo

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Steel, RunRun a Numbers.. Je po dešti, vane svěží vzduch a v kalužích se zrcadlí slunce. Kdo by seděl doma, když je venku tak krásně? Nenechte se odradit počasím, blatníky si s mokrem i blátem hravě poradí a vy si můžete užívat jízdu. I déšť má své kouzlo.

Blatníky Yedoo jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození, a to díky hliníkovému tělu, které je potažené kvalitním plastem. Vyrobeny ve spolupráci s německou firmou SKS. Inovovaný typ s výztuhou je vhodný pro vybrané koloběžky Yedoo řady Steel (S2016), RunRun (Mezeq, Mula) a Numbers (Four).Technický popis:

lehký
pružný
odolný vůči mechanickému poškození
hliníkové tělo
plastový potah
ocelové výztuhy
výrobcem je německá firma SKS Germany
hmotnost: 180 g
kompatibilní koloběžky:

Yedoo Steel S2016
Yedoo RunRun Mezeq
Yedoo RunRun Mula
Yedoo Numbers Four

Blatník Yedoo 20" Přední - další informace

  • Název: Blatník Yedoo 20" Přední
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce: Yedoo
  • EAN: 8595142611921
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce