Blatník Yedoo 16" Zadní Yedoo

Blatník Yedoo 16" Zadní

 Kč
499 Kč

Blatník Yedoo 16" Zadní od oblíbené společnosti Yedoo - tento produkt koupíte za jedinečnou cenu 499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad pět tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8595142611938
Do obchodu

Popis

Yedoo

Lehký, pružný, odolný vůči mechanickému poškození, hliníkové tělo, plastový potah, vhodný pro koloběžky Yedoo řady Steel, RunRun a Numbers.. Je po dešti, vane svěží vzduch a v kalužích se zrcadlí slunce. Kdo by seděl doma, když je venku tak krásně? Nenechte se odradit počasím, blatníky si s mokrem i blátem hravě poradí a vy si můžete užívat jízdu. I déšť má své kouzlo.

Blatníky Yedoo jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození, a to díky hliníkovému tělu, které je potažené kvalitním plastem. Vyrobeny ve spolupráci s německou firmou SKS. Inovovaný typ s výztuhou je vhodný pro vybrané koloběžky Yedoo řady Steel (S2016, S1616), RunRun (Mula) a Numbers (Four).Technický popis:

lehký
pružný
odolný vůči mechanickému poškození
hliníkové tělo
plastový potah
ocelové výztuhy
výrobcem je německá firma SKS Germany
hmotnost: 240 g
kompatibilní koloběžky:

Yedoo Steel S2016
Yedoo Steel S1616
Yedoo RunRun Mula
Yedoo Numbers Four

Blatník Yedoo 16" Zadní - další informace

  • Název: Blatník Yedoo 16" Zadní
  • Cena: 499 Kč
  • Výrobce: Yedoo
  • EAN: 8595142611938
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce