Balení Senzoru Sdu Na Vidlici Pro Elektronické Helite Airbagy Helite

Balení Senzoru Sdu Na Vidlici Pro Elektronické Helite Airbagy

 Kč
3090 Kč

Balení Senzoru Sdu Na Vidlici Pro Elektronické Helite Airbagy od top výrobce Helite - tento artikl pořizujte za bombastickou cenu 3090 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 5000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 3663594010878
Do obchodu

Popis

Helite

Ochrana již od 0 km/h a maximální rychlost detekce. Plně autonomní. Není nutný motor v chodu.. Hlavním přínosem senzoru SDU na vidlici je ochrana již od 0 km/h a zrychlení detekce - příkladem je situace, kdy se motorkář zastaví na křižovatce, a při čekání na "zelenou" dojde k nehodě. Senzor vyšle signál řídící jednotce ve vestě a ta se aktivuje. Vesta se senzorem tak funguje za všech situací. Dokonce není nutný motor v chodu. Přídavný senzor je tak ideální pro motocykly/skůtry se systémem START/STOP systémem či elektromotocykly.

Senzor je plně autonomní, baterie není dobíjecí. Garantovaná výdrž je 5 let. Senzor na vidlici je doplňkový. Vesty e-Turtle fungují nezávisle i bez něho. U závodní vesty e-GP Air dokonce postrádá svůj význam - není tak doporučován pro použití na závodních okruzích.

Helite potvrzuje detekční čas mezi 31 a 60 ms při rychlosti 35 km/h, která pokrývá 85% nehod. Testy značka Helite prováděla ve spolupráci s UTAC, francouzskou technickou unií pro automobily, motocykly a jízdní kola.

Zkouška při čelním nárazu:

detekce senzoru vidlice: 31 ms
detekce CDU ve vestě: 62 ms

Balení Senzoru Sdu Na Vidlici Pro Elektronické Helite Airbagy - další informace

  • Název: Balení Senzoru Sdu Na Vidlici Pro Elektronické Helite Airbagy
  • Cena: 3090 Kč
  • Výrobce: Helite
  • EAN: 3663594010878
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce