Adaptér Pro Přepravu Kol Thule Carbon Frame Protector Thule

Adaptér Pro Přepravu Kol Thule Carbon Frame Protector

 Kč
590 Kč

Adaptér Pro Přepravu Kol Thule Carbon Frame Protector co nám dodává Thule - toto zboží si můžete zakoupit v perfektní akci za 590 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 5000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 091021332980
Do obchodu

Popis

Thule

Adaptér chránící karbonové rámy kol při přepravě, měkká TPE pryžová vložka, pro všechny typy geometrie rámu.. Adaptér pro přepravu kol Thule Carbon Frame Protector je adaptér umožňující bezpečnou přepravu kol s karbonovými rámy. Tlak upevnění je rozprostřen na velkou plochu, aby se omezilo riziko poškození rámu. Je vhodný pro všechny typy geometrie rámu s možností snadného nastavení tak, aby žádné díly kola nezůstaly volné. Adaptér je vybaven měkkou pryžovou vložkou (TPE) chránící rám před poškrábáním. Adaptér pro přepravu kol Thule Carbon Frame Protector je určen k použití pouze s nosiči kol Thule s růžicí omezovače momentu utažení (např. Thule ProRide 598, Thule EasyFold, Thule EuroClassic G6 apod.)Technický popis:

adaptér chránící karbonové rámy kol při přepravě
vhodný pro všechny typy geometrie rámu
měkká TPE pryžová vložka
tlak upevnění rozprostřen na velkou plochu
vhodný pro nosiče Thule s růžicí omezovače momentu utažení (např. Thule ProRide 598, Thule EasyFold nebo Thule EuroClassic G6)

Adaptér Pro Přepravu Kol Thule Carbon Frame Protector - další informace

  • Název: Adaptér Pro Přepravu Kol Thule Carbon Frame Protector
  • Cena: 590 Kč
  • Výrobce: Thule
  • EAN: 091021332980
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce