3 Měsíce Členství V Gymbee.cz Gymbee.cz

3 Měsíce Členství V Gymbee.cz

 Kč
500 Kč

3 Měsíce Členství V Gymbee.cz od Gymbee.cz - tento produkt posíláme za téměř velkoobchodní cenu 500 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 5000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8596084088857
Do obchodu

Popis

Gymbee.cz

Neomezený přístup ke špičkovým online lekcím pro vaše zdraví, krásu a sebevědomí po dobu čtvrt roku.. 3 měsíce členství v Gymbee.cz
Užijte si 90denní neomezený přístup do Gymbee.cz: nové online platformy se špičkovými video lekcemi pro vaše zdraví, krásu, pohodu a sebevědomí. Od meditace po fitness. Od lekcí tvářové gymnastiky po sebeobranu. Cvičte, relaxujte a prospějte své fyzičce i psychice jako ještě nikdy.
 
Co vše najdete na www.gymbee.cz?
Meditace - jóga - fitness - tanec - face fitness - zdravotní cvičení - zdravé pánevní dno - zdravé bříško po porodu - fyzio a masážní cvičení - sebeobrana... a mnoho dalšího. Obsah se neustále rozšiřuje o nové top lekce a lektory.
 
Jak to funguje
Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon. Stačí se zaregistrovat na www.gymbee.cz a po kliknutí na jakékoliv video zadat kód poukazu, který dostanete k nákupu. Po uplatnění poukazu se vám odemkne veškerý obsah.
 
Gymbee.cz: Unikátní lekce, které nejsou jinde k mání. Cvičební programy, které běžně stojí tisíce korun. Na jednom místě, kdykoli chcete. S Gymbee šetříte čas i peníze, získáte spokojenější, hezčí a zdravější já, a to vše z pohodlí domova. Nebo odkudkoli se vám zamane.
 

3 Měsíce Členství V Gymbee.cz - další informace

  • Název: 3 Měsíce Členství V Gymbee.cz
  • Cena: 500 Kč
  • Výrobce: Gymbee.cz
  • EAN: 8596084088857
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce