KROK PRVNÍ

Telefonicky kontakt

Máte zájem o tvorbu či obnoveni designu webových stránek? Pokud ano, jste na správné adrese! Krokem prvním pro naši spolupráci je vyplnění kontaktního formuláře. Jakmile Váš dotaz obdržíme, náš tým Vás v krátké době kontaktuje. Po telefonu se společně dohodneme, o jaký web se bude jednat a podle toho budeme postupovat dále.

KROK DRUHY

Tvorba firemního loga

Potřebujete vytvořit atraktivní a moderní logo pro Vaši společnost? Nebo chcete existující logo modernizovat? My Vám s tím rádi pomůžeme! K tvorbě loga přistupujeme vždy cílevědomě a individuálně.

KROK TŘETÍ

Domená a záloha

Pro začátek naší spolupráce je potřeba uhradit zálohu, což je 30% z celkové ceny. Záloha slouží k tomu, aby jsme věděli, že máte o naši práci skutečný zájem. Dál se dohodneme na nazvu domény, která bude co nejlépe reprezentovat vaši činnost a bude optimálně dohledatelná pro Vaše klienty. Pokud máte doménu již zakoupenou, budeme potřebovat čas na převod pod náš server.

Zálohy a platby
KROK ČTVRTÝ

Materiály a barevní schema

My vždy respektujeme Vaše přáni a čas. Pokud máte zájem o konkrétní barevné schéma, rádi Vaše přáni uskutečníme. Jestli ale nevíte, jakou barvu pro Váš nový web zvolit, naši designery Vám s tím vždy poradí! Je vždy lepší, aby webové stránky obsahovali co nejvíc informací a kvalitních obrázku, a také víme, že ne vždy Vy je můžete poskytnout, proto Vám rádi natočíme videa či foto záznami za pomocí naší kvalitní techniky.

KROK PÁTY

Prezentace návrhu

Do deseti pracovních dnů po obdrženi zálohy Vás kontaktujeme s hotovým návrhem vašich webových stránek. Po prezentaci se můžeme dohodnout na úpravě.

KROK ŠESTÝ

Platba a spuštěni webových stránek

Až jsou webové stránky ve finální variantě a budou se Vám líbit tak uhradíte zbytek ceny a jakmile platba dorazí, spustíme webové stránky pod Vaší doménou.

Zálohy a platby